ПОРЯДОК захисту прав споживачів

ПОРЯДОК

захисту прав споживачів при отриманні послуг у

ТОВ «ФК МАГНАТ»

(механізми захисту прав споживачів

за Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внутрішніми документами компанії)

1) Розгляд скарг споживачів фінансових послуг (позасудовий), який відбувається у разі звернення клієнта із відповідною скаргою до компанії, розгляд скарги відбувається з наданням обґрунтованої відповіді протягом строку встановленого відповідно до законодавства, для цього наводимо інформацію про контактний телефон і адресу електронної пошти ТОВ «ФК МАГНАТ», поштову адресу:

-  контактний телефон: (044) 333-73-16

-  електронна пошта: info@magnat-ua.com

-  поштова адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг: офісні приміщення вулиця Євгена Коновальця 36-В, місто Київ, 01133, приміщення «ФК МАГНАТ».

2) У разі, якщо клієнт (споживач послуг компанії) вважає, що не отримав вирішення ситуації або вважає, що не отримав роз’яснення у ТОВ «ФК МАГНАТ», то такий клієнт (споживач) може звернутися до уповноваженого державного органу (нагляду, контролю, тощо), який здійснює державне регулювання діяльності компанії. Посилання на Розділ «Захист прав споживачів» на сторінці офіційного Інтернет представництва Національного банку України:  https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection.

3) У компанії гарантійні фонди та компенсаційні схеми, що застосовуються відповідно до законодавства, не передбачені у звітному періоді.

Звернення споживача має містити:


  1. прізвище, ім’я, по батькові заявника;
  2. місце проживання заявника (повну поштову адресу, на яку надсилається відповідь);
  3. суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
  4. підпис заявника (заявників) із зазначенням дати; 
  5. в електронному зверненні має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним, спосіб відправлення відповіді (поштою або на електронну поштову адресу). 

Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг

Національний банк України
 Адреса: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9
 тел. 0 800 505240
 Офіційний сайт: 
https://bank.gov.ua


Інформація щодо строків розгляду документів

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” продовжено загальнонаціональні карантинні заходи. Для подання запиту та отримання відповіді користуйтесь формами дистанційної комунікації та максимально використовуйте сервіси віддаленого зв’язку.

Надання запиту та відповіді рекомендуємо здійснювати наступним чином: надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; подати засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог щодо електронного документообігу, шляхом надсилання на електронну пошту; інші повідомлення, що не потребують додаткового вивчення можуть подаватись засобами телефонного зв'язку.